KONST / Litografier / Färglitografi 13603541

nr 1360 3541

Eva Zettervall

(f. 1941), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 121/375. Motivet: 43x30 cm

Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 november 2020
kl 18:10:25

16/11 18:05:24 1      Vinnande bud

Eva Zettervall

Läs mer om Eva Zettervall